Rodinný domek v Chlumu u Třeboně

Dům · Prodej
1 999 000 Kč
Aktivní nabídka

Popis

Přízemní rodinný dům se zahradou v obci Chlum u Třeboně o dispozici 3+1. Dům je v původním udržovaném stavu a je částečně podsklepen. Do domu se vchází přes malou předsíňku. Obytná část sestává z kuchyně s jídelním koutem, obývacího pokoje, dvou ložnic a k dispozici je také koupelna s vanou a WC a malý špajz. Okna jsou dřevěná, betonové podlahy v domě pokrývá lino, koberce nebo jsou vydlážděné.

K domu přiléhá zděná garáž s místem pro 1 auto s pohodlným výjezdem na místní komunikaci. Za domem se nachází krytá terasa s výhledem do zahrady. Na pozemku dále stojí zděná kolna, jejíž součástí je i malá letní místnost. Pozemek má celkovou výměru 724 m².

Voda i kanalizace jsou obecní. Vytápění zajišťuje plynový kotel a k dispozici je také kotel na TP, který však momentálně není využíván. Voda je ohřívána bojlerem.

Nemovitost se nachází v hezké rekreační oblasti. Okolní příroda skýtá vyžití pro houbaře i cyklisty a nedaleké pískovny nabízejí krásné a čisté koupání. Oblíbený rybník Hejtman cca 3 minuty chůze od domu.

Doplňující informace

Poloha nemovitosti

Chlum u Třeboně, Česká republika

Kontaktní formulář

Váš vzkaz byl v pořádku odeslán.