O nás

1. Třeboňská realitní kancelář – Reality Třeboň® byla založena roku 1998 a od té doby nepřetržitě poskytuje realitní služby klientům z celé republiky, kteří chtějí koupit nebo prodat nemovitost nejen na Třeboňsku, ale i v celém Jihočeském kraji.

Distancujeme se od agresivních a nečestných praktik některých nechvalně proslulých realitních firem, dodržujeme přísný etický kodex, který jsme sami pomáhali vytvořit. Nechceme pracovat ve stresu ani ho vyvolávat v našich klientech, jsme rodinná firma a spokojený zákazník je pro nás největší odměnou. Naším heslem totiž je: Prodej nemovitostí bez starostí.

Sídlíme v historické budově v centru Třeboně a máme pro Vás otevřeno v pondělí, ve středu a v pátek, po předchozí domluvě však téměř kdykoliv, pokud se dohodneme na oboustranně vyhovujícím termínu.

Rozhodnete-li se svěřit svou nemovitost do našich rukou, můžete si být jisti, že uděláme maximum pro to, aby se co nejdříve prodala. Je to koneckonců i v našem zájmu.

Inzerujeme na všech předních českých realitních serverech a v novinách, máme několik vývěsek na frekventovaných místech a v naší databázi registrujeme mnoho poptávek po nejrůznějších nemovitostech.

Zařídíme pro Vás následující

  • vypracování všech druhů smluv souvisejících s prodejem nemovitostí
  • tržní ocenění nemovitostí, a to i v případě pozůstalosti
  • návrh možnosti financování nemovitosti, zajištění hypotečního úvěru
  • pomoc při vyplňování daňových formulářů a formulářů pro převod energií
  • poradenství zdarma v případě zadlužené nemovitosti či nemovitosti v exekuci
  • výkup problematických nemovitostí
  • zprostředkování pojištění nemovitosti a stěhovacích služeb
  • veškeré realitní poradenství zdarma atd.

Spojte se s námi

Your message was sent successfully.

Chcete-li se s námi spojit, vložit poptávku či nabídnout nemovitost k prodeji, využijte prosím tento formulář. Co nejdříve Vás budeme kontaktovat.

Náš tým

Mgr. Jiřina Kolářová, IČ: 671 92 530

Mgr. Kateřina Kolářová, IČ: 745 33 231

Mgr. Táňa Svejkovská, IČ: 745 33 169

Ing. Josef Kolář, IČ: 705 100 24

602 304 800, info@reality-trebon.cz